fbpx
Telefon

0 (216) 348 37 37

Adres

Bağdat Caddesi Birgen Plaza No:226-16 Kat: 4 Çiftehavuzlar/Kadıköy

E-mail

info@sonodent.com.tr

Dijital Diş Hekimliği

This post is also available in: tr

dijital-dis-hekimligi-cerec-cad-cam-sonodent-dis-klinigi

 

Dijital Diş Hekimliği

 

Dijital diş hekimliği uygulamaları, diş tedavilerinde bize yardımcı olmakta ve tedavi süresini önemli ölçüde kısaltmaktadır.

Diş hekimliği alanında teknolojiler geliştikçe, tedavi süreleri oldukça kısalıyor; hata payı da aynı ölçüde azalıyor. Kliniğimizde, hastalarımızın memnuniyeti ilk amacımız olduğu için; teknolojik gelişmeler yakından takip edilmektedir.

Dijital araçlar ve yazılımlar da; bu bağlamda birçok alanda bize yardımcı olmaktadır. Kliniğimizde lamina kaplamalardan implantlara kadar birçok tedavide kullanmakta; tüm verileri dijital ortama aktardıktan sonra ölçümler, hesaplamalar ve tüm bunların sonunda üretime kadar tüm aşamaları da bilgisayar ve bilgisayar destekli araçlarla gerçekleştirmekteyiz. Konu hakkındaki videomuzu buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Cerec uygulaması Nedir? Kliniğimizde Cerec uygulamasını nasıl kullanmaktayız? 

Cerec uygulaması, bize en çok yardımcı olan araçlardan biridir. Tedavi süresini oldukça kısaltan, hasta başında – randevu sırasında uygulanabilen, bilgisayar destekli bir dijital diş hekimliği aracıdır.

 

 

Itero Scanner (itero ağız içi tarayıcı) nedir? Hangi durumlarda kullanıyoruz? 

Ortodontik tedavi sonunda dişlerinizin nasıl görüneceğini merak ediyor musunuz? Itero Scanner ile tedaviye başlamadan önce görebilmeniz mümkün. Klinik randevunuzda sadece bir kaç dakikada yapılan ayrıntılı ağız içi tarama ile ölçü verme zahmetinden kurtulabilir ve tedavi sonunda dişlerinizin görünümünü ekranda görerek kararınızı netleştirebilirsiniz.

 

 

Ortodontik Tedavi Sonrası Dişleriniz Nasıl Görünecek?

Ortodontik tedavi sonrası gülümsemenizin nasıl görüneceğini merak ediyor musunuz?