Bağdat Caddesi Birgen Plaza No: 226 Kat: 4/16 Kadıköy/İstanbul

0(532)3168100

Telefon

0 (216) 348 37 37

Adres

Bağdat Caddesi Birgen Plaza No:226-16 Kat: 4 Çiftehavuzlar/Kadıköy

E-mail

info@sonodent.com.tr

Adres

Bağdat Caddesi Birgen Plaza No:226-16 Kat: 4 Çiftehavuzlar/Kadıköy

E-mail

info@sonodent.com.tr

Dijital Ortodonti

This post is also available in: tr

DİJİTAL ORTODONTİ

Kliniğimizde, dişhekimliğinin diğer alanlarında olduğu gibi, Ortodontik tedavilerde de dijital teknolojiler kullanılmaktadır.
Ortodonti’de teşhis ve tedavi planı oluşturulması için diş ve çene kayıtları alınması gereklidir. Dijital Panoramik ve Sefalometrik Radyografi’yle çene yapıları incelenirken, ağız içi 3 boyutlu cad cam kameralarla hastalarımızdan ölçü kayıtları alınabilmektedir.
Yüksek teknoloji ürünü ortodontik tedavi çeşitleri de vardır. Tamamen dijital olarak tasarlanan ve üretilen Invisalign ve Incognito mekanikleri, kliniğimizde uzun yıllardır başarıyla uygulanmaktadır.

Itero
Ortodontik tedavi sonunda dişlerinizin nasıl görüneceğini merak ediyor musunuz?
Itero ağız içi tarayıcısı ile, dakikalar içerisinde ortodontik tedavi sonucunuzu görme şansınız var.
 
Invisalign (Şeffaf plak) uygulamaları ile dişler, sabit ortodontik tedavide olduğu gibi yer değiştirerek zaman içerisinde düzelirler. Plak uygulamaları, ciddi ortodonti bilgisi ve tecrübesi, gelişmiş bir  laboratuvar altyapısı ve klinik ekipman desteği gerektirir. Invisalign, A.B.D. merkezli, uzun yıllardır milyonlarca ortodontik vaka tedavisi yapmış ve kendini kanıtlamış bir sistemdir.
 
Align sistemi, Itero tarayıcı ile ortodontik tedaviyi bir üst boyuta taşımıştır. Klinik randevunuzda bir kaç dakikada yapılan ağız içi kamera çekimi ile, hem ölçü verme zahmetinden kurtulacak, hem de tedavi sonucunuzu klinikteki ekranda görerek kararınızı netleştirebileceksiniz. Itero, direk invisalign sistemine bağlı olduğu için, ölçülerin uluslararası transferi gibi zaman kaybettiren prosedürleri atlamış ve bir an önce plaklarınıza kavuşmuş olacaksınız.

 

This post is also available in: tr